Klasowe zebrania z rodzicami

Szanowni Państwo!
Spotkanie organizacyjne dla rodziców/prawnych opiekunów z wychowawcami klas odbędzie się w najbliższą środę, 13 września 2023 r. o godzinie 17.00.

Pani dyrektor zaprasza na spotykanie się z rodzicami/prawnymi opiekunami uczniów klas IV o godz. 17.00 w sali nr 1.
Ok. 17.30 rodzice/prawni opiekunowie uczniów klas IV spotykają się z wychowawcami.

klasa 1a – s. 2
klasa 1b – s. 6
klasa 1c – s. 5
klasa 2a – s. 13
klasa 2b – s. 8
klasa 2c – s. 12
klasa 3a – s. 3
klasa 3b – s. 11
klasa 4a – s. 1 (spotkanie z wychowawcą s. 4)
klasa 4b – s. 1

Dzień otwarty w ALO!

27 kwietnia, jak co roku, odbył się dzień otwarty w naszej szkole. Nasi goście mieli okazję zapoznać się z ofertą ALO, porozmawiać z uczniami oraz uczestniczyć w grach, quizach i zabawach związanych tematycznie z dyscypliną naukową przewidzianą w programie nauczania liceum.

Mieliśmy okazję zaprezentować się z jak najbardziej atrakcyjnej strony, zaś zainteresowani przyszli licealiści mogli skonfrontować to, co o nas mówią i piszą z rzeczywistością. Wszak poczta pantoflowa to potęga 😉

Pożegnanie naszych tegorocznych absolwentów

28.04 pożegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów. Uczniowie klasy 3a i 3b pod opieką Pani Oli i Pana Wojtka przygotowali wielką galę rozdania nagród, podczas których naszym maturzystom zostały wręczone statuetki w takich kategoriach jak „klasa największych mędrców” czy „klasa największych imprezowiczów”.

Wspólnie wspominaliśmy cztery lata nauki, wycieczki oraz niezapomnianą studniówkę, oglądając przygotowany pokaz zdjęć, natomiast nasi nauczyciele w jednym z materiałów filmowych opowiadali z kolei o swoich wspomnieniach związanych ze zdawaniem egzaminu dojrzałości. Na koniec uczniowie odebrali upragnione świadectwa dojrzałości oraz dyplomy i nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce. Życzymy naszym absolwentom pomyślności i realizacji wyznaczonych sobie celów, będziemy za Wami tęsknić!

Wyniki Megaolimpiady Wiedzy!

Serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznej edycji Megaolimpiady Wiedzy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, ponieważ ich poziom wiedzy i umiejętności był wyrównany.

Z wielką dumą ogłaszamy, iż tytuł Megaolimpijczyka Wiedzy otrzymały trzy osoby:

1. Zuzanna Kiziewicz, II miejsce w konkursie z j. angielskiego i III miejsce w konkursie z matematyki
  2. Kowalewski Hubert, II miejsce w konkursie z geografii i II miejsce w konkursie z fizyki
  3. Stachowiak Mikołaj, I miejsce w konkursie z chemii i I miejsce w konkursie z historii i wos-u

Wszystkich laureatów XVIII Megaolimpiady Wiedzy zapraszamy na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbędzie się 31 maja 2023 r.  o godzinie 14.00 w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym

WYNIKI FINAŁU – MEGAOLIMPIADA WIEDZY