Osiągnięcia Uczniów

20230929_152735

Wykład „Chemia medyczna w aspekcie diety”

Wykład „Chemia medyczna w aspekcie diety” na GUMed przybliżył uczniom tajniki metabolizmu i stresu oksydacyjnego akademickim językiem. Jednakże dla klasy IIc, którą biologii rozszerzonej uczy p. Anna Krajewska, to drobnostka 🙂 Świadczy o tym choćby 3 miejsce Mateusza w konkursie dotyczącym wyżej wymienionych zagadnień. Gratulujemy!

Konferencja Samorządów Uczniowskich Gdynia 2023

Dnia 26 maja 2023 nasi uczniowie wzięli udział w Konferencji Samorządów Uczniowskich organizowanej przez Samorząd Uczniowski XVII Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni Microsoft Schowcase School.

Tematem tegorocznej Konferencji była „Organizacja w życiu szkoły”.

Podczas wyjątkowego forum młodych z Gdyni mogliśmy w formie warsztatowej oraz wykładowej wymienić się pomysłami i inspiracjami do działań samorządów uczniowskich szkół ponadpodstawowych.

Geograficzny sukces Joanny Magier z klasy 4a!

Z wielką przyjemnością informujemy, że Joanna Magier, uczennica klasy 4a dostała się do etapu wojewódzkiego XLIX Olimpiady Geograficznej. Asia w swojej pracy badawczej porusza bardzo ważny temat jakim jest analiza wybranych gmin pod względem warunków życia ludności.

Kolejny etap już w lutym. Trzymajmy mocno kciuki!

Opiekun pracy : mgr Bartosz Korinth