Koło dziennikarskie

Pierwszy tegoroczny numer naszego szkolnego czasopisma HALO ALO

Członkowie koła dziennikarskiego przedstawiają pierwszy tegoroczny numer naszego szkolnego czasopisma HALO ALO. Cała redakcja ciężko pracowała przez ostatni miesiąc, żeby podzielić się z Wami tym numerem. Wszyscy się chyba zgodzimy, że wyszło jak zwykle wyśmienicie! Nasza redakcja znacząco się powiększyła (witamy na pokładzie pierwszoklasistów ??), więc zapraszamy do zapoznania się z tym wydaniem!

Halo Alo sezon 2 nr 1

Wieczorne warsztaty fotograficzne HALO ALO

W czwartek trzynastego października nasi szkolni redaktorzy czasopisma HALO ALO wzięli udział w wieczornych warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Panią Monikę Krzemińską, która opowiedziała o swojej pracy w centrum kulturalnym TuBAZA i podzieliła się z uczniami fotograficznymi wskazówkami. Oprócz tego uczniowie do późnych godzin wieczornych projektowali i malowali ręcznie promocyjne torby, które podczas kiermaszu dobroczynnego mogli nabyć uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Była to dla nas świetna okazja do spędzenia wspólnie czasu, więc nie obyło się bez jedzenia pizzy, śmiechu i rozmów.

Dziękujemy całej redakcji za zaangażowanie i piękne projekty!

Wakacyjny numer HALO ALO!

Oto wakacyjny numer naszego szkolnego czasopisma HALO ALO! Mamy nadzieję, że czytanie tego numeru umili Wam letni czas. Redakcja HALO ALO życzy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Dziękujemy, że byliście z nami przez ten cały rok szkolny, szykujemy dla Was mnóstwo niespodzianek, więc oczekujcie nas we wrześniu! Do zobaczenia!

Czasopismo można zobaczyć tutaj.

Nowy numer HALO ALO!

W tym miesiącu dzielimy się z Wami nowym wydaniem naszego szkolnego czasopisma HALO ALO. Ten numer poświęcony jest sztuce i zainteresowaniom – nauczyciele i uczniowie naszej szkoły podzielili się swoimi pomysłami na spędzanie wolnego czasu. Nasza szkolna redakcja po raz kolejny nie zawiodła – zapoznajcie się z przygotowanymi przez nich artykułami!

Halo Alo #4

Drugi numer szkolnej gazetki HALO ALO!

Święta tuż tuż! Zanim jednak zasiądziecie do wigilijnych kolacji, zajrzyjcie do drugiego numeru naszego szkolnego czasopisma HALO ALO! Nasza wspaniała redakcja przygotowała dla Was mnóstwo ciekawych treści. Mamy nadzieję, że umilą Wam one ten przedświąteczny czas!

Redakcja HALO ALO życzy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!