XVI Megaolimpiada Wiedzy – nowe terminy

XVI Megaolimpiada Wiedzy

Zapraszamy uczniów klas VIII do udziału w etapie rejonowym konkursów organizowanych w ramach XVI Megaolimpiady Wiedzy.

Konkursy odbędą się w formie stacjonarnej na terenie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego ?Lingwista?, ul. Gdyńskich Kosynierów 11/8 w Gdańsku.

UWAGA! Każdy uczeń obecny na konkursie powinien mieć ze sobą wypełnione oświadczenie.

NOWE TERMINY:

TERMIN I MIEJSCE ETAPU REJONOWEGO
19-24.05.2021 r. ? według harmonogramu

Wyniki etapu rejonowego zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły do dnia 2 czerwca 2021.

TERMIN I MIEJSCE ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
7-11.06.2021 r.

Wyniki etapu wojewódzkiego zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły do dnia 15.06.2021.
Wręczenie nagród i dyplomów przewidujemy na dzień 18.06. (indywidualny odbiór w sekretariacie szkoły).

Wytyczne dla uczestników konkursów:

• Konkursy zostaną przeprowadzone z uwzględnieniem zasad reżimu sanitarnego.
  • Uczestnicy konkursu proszeni są o przybycie do szkoły maksymalnie 10-15 minut przed rozpoczęciem konkursu, nie wcześniej.
  • Na teren szkoły będą mogli wejść tylko uczestnicy konkursu, opiekunowie proszeni są  o pozostanie na zewnątrz budynku.
  • Przy wchodzeniu na teren szkoły prosimy o zachowanie minimum 1,5 m odległości pomiędzy uczestnikami.
  • Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zakrywania ust i nosa od momentu wejścia do budynku szkoły do momentu zajęcia miejsca w sali, w której będzie się odbywał konkurs.
  • Uczestnicy proszeni są o posiadanie własnych przyborów do pisania.
  • Podczas konkursu każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji własną ławkę.  Odległości między ławkami będą wynosiły 1,5m.
  • Po zakończeniu każdego konkursu sale będą wietrzone a ławki, krzesła, poręcze, klamki, itp. dezynfekowane.

W razie jakichkolwiek zmian dotyczących zgłoszonych uczestników bardzo prosimy o informację mejlową (megaolimpiada@gmail.com) najpóźniej do 13 maja 2021.

Zmieniony regulamin do pobrania tutaj.