Zakończenie roku szkolnego dla Maturzystów.

Dnia 30.04.2021 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla Maturzystów. Dla tych, którzy nie mogli w nim uczestniczyć lub dla tych, którzy jeszcze raz chcą powrócić do tej chwili udostępniamy materiały:
Film wspominkowy: https://youtu.be/oq9p6_038V4
Film uczniów klasy 3a: https://youtu.be/4yk7uhmZN8E
Życzenia od nauczycieli: https://youtu.be/9x66WGp2dRE Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy poświęcili swój drogocenny czas i się nagrali 😉
 
Ogromne podziękowania dla uczniów z klasy 2d i 2e oraz dla Pana Łukasza za poświęcony czas i przygotowanie tej uroczystości.
 
Również bardzo duże podziękowania dla Maturzystów, którzy zaangażowali się w różne aktywności przed końcem roku.
Poniżej umieszczamy podziękowania od uczniów, które były przez nich przygotowane i odczytane na apelu 😉
“Po trzech latach ciężkiej nauki nadszedł ten nieunikniony, ostatni dzień liceum. Przed nami ostatni sprawdzian naszej wiedzy – Matury. Jedyne co nam pozostało to pożegnania. Nie da się jednak złożyć dobrych pożegnań bez porządnych podziękowań. Także droga dyrekcjo, drodzy nauczyciele. W imieniu wszystkich maturzystów pragniemy wam podziękować za wszystkie starania, które wkładacie w nasza edukacje, za każdy uśmiech i dobre słowo skierowane w naszą stronę. Jesteśmy wdzięczni za każdą kolejną “drugą” szansę i podziwiamy waszą bezgraniczną cierpliwość. Bycie nauczycielem niesie ze sobą wielką odpowiedzialność. Wy wielkie brzemię tej odpowiedzialności niesiecie bezbłędnie. Osobiste podziękowania kierujemy do naszych wychowawców – Pani Natalii Murowanieckiej oraz Pani Lidii Stachowicz. To ile starań włożyły Panie w naszą edukację, nasz rozwój, nasze sukcesy, jest niepojęte. Niezmiernie doceniamy niezliczone ilości pracy papierkowej oraz wiedzę, którą się Panie z nami dzieliły. Do końca życia będziemy pamiętać o pierwiastku z delty oraz że rośliny są zielone przez chlorofil. Ogromne podziękowania należą się również najdroższej Pani Iwonce, która każdym swoim uśmiechem motywowała nas na kolejne dni i podnosiła na duchu jak nikt inny. Jesteśmy wdzięczni za Pani troskę, każdą rozmowę i wspólne picie herbatki. I kończąc akcentem z języka polskiego – podziękowań koniec i bomba, a kto słuchał ten trąba!”