Międzyszkolny Konkurs im. Agnieszki Osieckiej pt. „Serce za serce”

Dnia 22 marca 2018 roku uczniowie klasy trzeciej wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Agnieszki Osieckiej pt. „Serce za serce” organizowanym przez nauczycieli języka polskiego i bibliotekarzy II Liceum Ogólnokształcącego im. dr Władysława Pniewskiego. Konkurs został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Poezji i odbywał się w dwóch kategoriach: interpretacji i poezji śpiewanej. Ada Piotrowska zaprezentowała utwór „Przepraszam, że żyję”, natomiast Kacper Nowaczyk zaśpiewał „Kiedy mnie już nie będzie”. Ada i Kacper – jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje za odwagę, pokonanie tremy i udział! Z ogromną radością informujemy, że Ada Piotrowska zajęła III miejsce oraz otrzymała NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI! Jest to ogromne osiągnięcie, którego serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Tutaj można zobaczyć występy naszych wokalistów: https://youtu.be/h5_SCbQeYFU

Galeria