European Cycling Challenge 2017 – kręć kilometry dla Gdańska i ALO

 

Przyjmij rowerowe wyzwanie i kręć kilometry dla Gdańska i szkoły. W tym roku nasza szkoła bierze udział w European Cycling Challenge – imprezie promującej jazdę na rowerze, gdzie rywalizują ze sobą miasta z całej Europy o tytuł Najbardziej Rowerowej Metropolii. Rok temu uczestnicy „wykręcili” ponad 828,000 km dla Gdańska, zostawiając daleko w tyle inne miasta (drugiej miejsce zajął Wrocław z wynikiem nieco ponad 400,000 km).

W tym roku rowerzyści z Gdańska mają ambicję na przekroczenie 1 miliona kilometrów, stąd prośba do Was drodzy uczniowie – pomóżcie pobić rekord i kręćcie kilometry. Dla najbardziej aktywnych uczniów przewidziane są nagrody. Co trzeba zrobić? Wystarczy postępować zgodnie z załączoną instrukcją, pobrać aplikację, wybrać drużynę ALO „Lingwista” i ruszać na rower. Każdy kilometr się liczy.  Zachęcam do przyjeżdżania rowerami do szkoły, gdzie w ogródku czeka na was stojak do przypięcia swojego jednośladu.

Szczegóły dotyczące całej akcji dostępne są na stronie http://www.cyclingchallenge.eu/

Powodzenia!

Sylwia Łuczak-Jagieła

European Cycling Challenge 2017 – instrukcja aplikacji