Zakończenie roku szkolnego 2023-2024 dla Maturzystów

Dnia 26 kwietnia 2024 pożegnaliśmy naszych tegorocznych Absolwentów. Uczniowie klasy 3a i 3b pod opieką Pani Natalii i Pani Wiolety przygotowali wielką galę rozdania nagród, podczas których naszym maturzystom zostały wręczone symboliczne statuetki SOWY LINGWISTY 2024.

Wspólnie wspominaliśmy cztery lata nauki, wycieczki oraz niezapomnianą studniówkę, oglądając przygotowany pokaz zdjęć. Obejrzeliśmy także krótki film, w którym nasi nauczyciele wspominali zajęcia z tegorocznymi maturzystami i który można obejrzeć tutaj:

Na koniec uczniowie odebrali upragnione świadectwa dojrzałości oraz dyplomy i nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce.

Życzymy naszym Absolwentom spełnienia marzeń i realizacji wyznaczonych sobie celów. Będzie nam Was brakowało!

 

Scroll to Top