XVI Megaolimpiada Wiedzy – zgłoszenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas ósmych szkół podstawowych województwa pomorskiego do udziału w XVI Megaolimpiadzie Wiedzy.

Zgłoszenia uczestników należy dokonać poprzez wypełnienie formularza, który dostępny jest TUTAJ (dla każdego ucznia należy wypełnić formularz osobno, przyjmujemy maksymalnie 3 zgłoszenia z danej szkoły).

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 stycznia 2021 najpóźniej.

 

Wszelkie problemy techniczne i pytania prosimy zgłaszać e-mailem pod adres: megaolimpiada@gmail.com

Nauczyciel zgłaszający uczniów do konkursu powinien zebrać od uczestników podpisane karty zgłoszenia (zgody na udział w konkursie i przetwarzanie danych). Wzór karty zgłoszenia dostępny jest poniżej. Zebrane zgody należy przechować do końca roku szkolnego zgodnie z zasadami przyjętymi w szkole.

karta zgłoszenia
Regulamin-XVI-Megaolimpiady-Wiedzy_ko