Wigilia w ALO

W atmosferze świątecznej i niemal rodzinnej kolejny raz przeżywaliśmy w naszej szkole Wigilię szkolną, a następnie w mniejszych grupach wigilie klasowe.

W piątek 20 grudnia 2019 r. przy wspólnym kolędowaniu spotkaliśmy się wszyscy ? uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, nie zabrakło także absolwentów.

W uroczysty nastrój wprowadzili nas uczniowie klasy 1 c, którzy przygotowali program artystyczny o zwyczajach i tradycjach bożonarodzeniowych.

Pięknie zagrali kolędy Jakub Kąkol oraz absolwent naszej szkoły Stanisław Skakowski.

Po wspólnym śpiewaniu kolęd, w pięknie udekorowanych salach uczniowie wraz z wychowawcami składali sobie życzenia, jedli przygotowane przez siebie potrawy i w miłej atmosferze spędzali ten przedświąteczny czas.