XIII Megaolimpiada Wiedzy ? uroczysta gala wręczenia nagród

W sobotę 28 kwietnia 2018 roku w kinie Helios w Galerii Metropolia w Gdańsku rozdano nagrody laureatom XIII Megaolimpiady Wiedzy.

Konkurs, o zasięgu wojewódzkim organizowany  pod patronatem Pomorskiego Kuratorium Oświaty oraz ?Gazety Wyborczej?, zorganizowany został przez Gdańskie Szkoły ?Lingwista?. W ramach  XIII Megaolimpiady Wiedzy przeprowadzono łącznie 32 konkursy, a udział w nich wzięło kilkuset uczniów pomorskich szkół podstawowych, gimnazjów i liceów ogólnokształcących. Dwoje uczniów ? Mikołaj Bąk z Gimnazjum nr 7 w Gdańsku oraz Agnieszka Hintz ze Szkoły Podstawowej nr 47 w Gdańsku ? odebrało nagrodę specjalną redaktora ?Gazety Wyborczej Trójmiasto? Mikołaja Chrzana za najlepszą pracę pisemną Megaolimpiady Wiedzy.

Galeria zdjęć

Scroll to Top