Jurorzy Wojewódzkiego Konkursu Polskiej Piosenki

Już jutro w naszej szkole odbędzie się WOJEWÓDZKI KONKURS POLSKIEJ PIOSENKI, w którym wezmą udział zakwalifikowani gimnazjaliści i uczniowie 7 klasy SP.

Mamy zaszczyt oficjalnie przedstawić JURORÓW tego konkursu!

Aleksandra Kotłowska – od 9 lat nauczyciel muzyki w Szkole Społecznej w Wejherowie, a także wieloletni instruktor nauki gry na gitarze i fortepianie. Jest muzykoterapeutą w przedszkolu specjalnym w Wejherowie. (Fundacja 'Uśmiech Dziecka’). Od kilku lat działa również muzycznie komponując muzykę i tworząc teksty. Ma swój zespół grający w klimatach okołorockowych (Ola Kotłowska & Band). Piosenki zespołu można znaleźć tutaj.

Weronika „VEIRA” Gabryelczyk – młoda kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów studiująca na Akademii Muzycznej im. S. Moniuszko wokalistykę jazzową. Swoje umiejętności kompozytorskie oraz wokalne od kilku lat rozwija również w Londynie pod okiem trenera wokalnego Joshua Alamu znanego ze współpracy z The Voice of UK, Louisa Johnson, Dua Lipa czy Little Mix. Tworzy projekt pod pseudonimem VEIRA. w zeszłym roku dzieliła scenę z takimi muzykami jak Hadrien Feraud (basista Chick’a Corea czy Jada Pinkett Smith), Federico Malaman, Jerry Leonide (pianista Al’a Jarreau). Uczestniczka ostatniej reedycji Polskiego Idola oraz Lektor Radio Gdańsk.

Kara Przytuła – studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku – wydział jazzu i muzyki estradowej. Nauczycielka śpiewu z wieloletnim doświadczeniem, oraz laureatka wielu konkursów wokalnych.

Tomasz Jeske – od wielu lat basista w zespole SpaceCrackers. Pisze również teksty i muzykę. Od roku również basista w zespole Ola Kotłowska & Band.

NIEKTÓRZY Z JURORÓW ZDECYDOWALI SIĘ WYSTĄPIĆ!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NASZYCH ABSOLWENTÓW ORAZ PRZYJACIÓŁ NA TO WYDARZENIE!

JUTRO, GODZINA 10.00! Tam gdzie zawsze 😉