Inspirujące warsztaty

Dnia 20.02.2020 uczniowie z klas 2 mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych warsztatach z gościem specjalnym, absolwentem naszego liceum ? Adrianem Kuleszą.

Podczas spotkania uczniowie mogli wymienić się spostrzeżeniami dotyczącymi możliwości realizacji własnych marzeń i planów. Mogli porozmawiać o swoich obawach z tym związanych, a także pomysłach na rozwój osobisty.

Adrian od dłuższego czasu realizuje swoje pasje jako fotograf i właściciel studia tatuażu Tatt Bless You. Wcześniej również jako tancerz. Nieustannie realizuje zamierzone cele, dzięki czemu pasja stała się Jego sposobem na życie. Swoim optymizmem i energią zaraża i motywuje do działania.

Jego twórczość i wiele inspiracji można sprawdzić tutaj: Raven Cave.

Cieszymy się, że nasi absolwenci do nas wracają z masą pomysłów i inspiracji. Dziękujemy Adrian za wspaniałe spotkanie ?