sportchemikpedzelrozmowaglobuskomp

Realizujemy program na najwyższym poziomie.
Przy zastosowaniu innowacyjnych metod, dbając o różne aspekty życia naszych uczniów. Dajemy możliwość rozwoju umiejętności i pasji, kształcenia się w konkretnych kierunkach, pobudzamy wrażliwość. Więcej o profilach kształcenia i metodach w Ofercie edukacyjnej.

Współpracujemy z uczelniami wyższymi:
Uniwersytetem Gdańskim i Politechniką Gdańską. Uczniowie zostają wprowadzani w świat akademicki, mają zajęcia z wykładowcami uczelni wyższych, uczestniczą w obronach doktoratów. Więcej o współpracy tutaj.[/one_half][one_half_last] Uczestniczymy w wielu projektach wielopoziomowo rozwijających naszych Uczniów. Eduscience, Młody Obywatel, Solidarna Szkoła, World of Knowledge, Wzór na rozwój ? to tylko niektóre z projektów, w których razem z nami możesz wziąć udział! Więcej o projektach można przeczytać tutaj.

Dbamy o dobrą atmosferę i indywidualne podejście. Nasi uczniowie traktują szkołę jak swój drugi dom, w którym, poza możliwością nauki, odnajdują zrozumienie, spokój i przyjaźnie trwające całe życia.[/one_half_last]

mocne_strony_alo