XIV Megaolimpiada Wiedzy – zgłoszenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas trzecich gimnazjów oraz klas ósmych szkół podstawowych województwa pomorskiego do udziału w XIV Megaolimpiadzie Wiedzy.

Zgłoszenia uczestników należy dokonać poprzez wypełnienie formularza, który dostępny jest TUTAJ (dla każdego ucznia należy wypełnić formularz osobno, przyjmujemy maksymalnie 3 zgłoszenia z danej szkoły).

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 stycznia 2019 najpóźniej.

Potwierdzenie udziału zostanie wysłane na podany w zgłoszeniu e-mail, do 27 stycznia 2019.

Wszelkie problemy techniczne i pytania prosimy zgłaszać e-mailem pod adres: megaolimpiada@gmail.com

Nauczyciel zgłaszający uczniów do konkursu powinien zebrać od uczestników podpisane karty zgłoszenia (zgody na udział w konkursie i przetwarzanie danych). Wzór karty zgłoszenia dostępny jest poniżej. Zebrane zgody należy przechować do końca roku szkolnego zgodnie z zasadami przyjętymi w szkole.

Regulamin XIV Megaolimpiadzy Wiedzy
Zgoda na uczestnictwo