Spektakl muzyczny pt. ?Okruchy życia – anioły są wśród nas?

W dniu 10 stycznia 2011 (poniedziałek) o godz. 8:30 w sali koncertowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej przy ul. Ołowianka 1 w Gdańsku odbędzie się spektakl muzyczny pt. ?Okruchy życia – anioły są wśród nas?.

Oto wybrane opinie o spektaklu:

?Spektakl w 21 urzekających utworach muzycznych opowiada o zwykłych ludziach, a szczerość dzieci sprawia, że można zmieniać świat na lepsze.?

?Spektakl pełen emocji i wiary w dzisiejszą młodzież.?

?Cieszę się, że ktoś pomyślał o pokazaniu ludziom dzisiejszych problemów… – anioły są wśród nas….. w każdym dziecku można dostrzec anioła…..?

Na spektakl udają się uczniowie klas pierwszych, klasy IIA, IIC, IIIA i IIIB.

Uczniowie ALO spotykają się z wychowawcą o godz. 7:45 przed budynkiem LOTu. Uczniowie z innych klas mogą dołączyć do tej grupy i wspólnie przejść do Filharmonii.

Po spektaklu uczniowie wracają do szkoły gdzie kontynuowane będą zajęcia od czwartej godziny lekcyjnej zgodnie z planem lekcji.