Spektakl „Loteria Miłości”

W ALO każdy jest wyjątkowy na swój sposób – o tym wiedzą już wszyscy. Przez wzgląd na swój niezrównany talent i umiejętności, niektórzy z nas już zaczynają życiową karierę! Przykład? Ada Czwarnóg od kilku lat jest aktorką w Teatrze Miniatura. Przez calutki rok szkolny czekaliśmy, aż zaprosi nas na spektakl, w którym występuje. Na krótko przed wakacjami nasze prośby zostały wysłuchane i nadszedł moment, na który wszyscy czekali – premiera sztuki „Loteria miłości”. Wprost nie mogliśmy się doczekać, by zobaczyć naszą koleżankę na scenie, grającą wśród innych młodych aktorów przed ogromną publicznością.

W dniu premiery wszyscy fani Ady z ALO zebrali się w Teatrze Miniatura i nie zawiedli się – świetnie odegrała swoją rolę. Tematem przewodnim – jak wskazuje tytuł – była miłość, wszystkie formy, które może przybrać. Pojedyncze scenki przedstawiały nam uczucie sprzed i po ślubie, miłość osiedlową, bajkową czy wyjętą żywcem z programów typu „Dlaczego ja”. Komedia ta zdecydowanie przypadła do gustu publiczności – szczególnie, że występowała w niej Ada!!! Na pewno wszyscy długo będą pamiętać również żart o Bożenie, tak często wspominany przez prowadzących „Loterię…”.

Na koniec tego zaskakującego widowiska na scenę proszono też kilka przypadkowych osób z publiczności, co było bardzo ciekawym (i na pewno przyjemnym dla wywołanych) urozmaiceniem. Aktorzy dostali podziękowania od ich mentorki oraz brawa uznania od publiczności, a więc nim się obejrzeliśmy opadła kurtyna i przedstawienie dobiegło końca.

Oglądanie Ady w kłębach scenicznej mgły i wśród kolorowych świateł reflektorów, przy akompaniamencie muzycznym – jak w prawdziwej, profesjonalnej sztuce – było nie lada widowiskiem. Ogromnie się cieszymy, że w naszej klasie skrywa się taki talent, jeszcze raz serdeczne gratulacje za wspaniałą grę aktorską i już nie możemy się doczekać kolejnej premiery!

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj.

Ada Piotrowska – uczennica klasy 1