Relacja z wycieczki integracyjnej do Miechucina

W dniach 2 ? 4 października odbyła się wycieczka integracyjna do Miechucina
pod przewodnictwem pani Bożeny Klein i pani Natalii Murowanieckiej. W wyjeździe udział wzięło łącznie 11 uczniów z klasy pierwszej oraz 5 z klasy drugiej.

Klasa pierwsza miała szczególną okazję bliżej zapoznać się ze sobą i ze starszymi kolegami
z klasy drugiej. Uczniowie wspólnie brali udział w różnych wyzwaniach grupowych i wspierali się słowami otuchy przy wykonywaniu zadań indywidualnych.

Stawiali czoła ściankom wspinaczkowym, przeprawiali się przez bagna oraz wspólnie budowali tratwę, którą później zwodowano i przepłynięto jeziorko. Chłód nie przeszkodził świetnie się bawić we wspólnym gronie. Wieczory natomiast spędzano przy rozmowach z kubkiem ciepłej herbaty
w zmarzniętych dłoniach. Jednak gwoździem programu okazały się późnowieczorne podchody
? prowadzona przez doświadczonych instruktorów zabawa w pobliskim ciemnym lesie okazała się niezwykłą przygodą. Ostatni dzień zakończył się grupową rywalizacją podczas gry w dwie flagi.

Wycieczka ogólnie była udana – mimo, że skończyła się dla niektórych przeziębieniami. Wyjazd ten będziemy jednak bardzo ciepło wspominać.

Zdjęcia z wycieczki można obejrzeć tutaj.