Relacja z wycieczki integracyjnej w Łapinie

W dniach 8-10.10.14r. uczniowie ze wszystkich klas wraz z panią Dyrektor oraz z panią Natalią uczestniczyli w integracyjnej wycieczce w Łapinie.

Noce spędzali w domkach 5-6 osobowych na terenie Ośrodka Roma w Łapinie. Natomiast dni wypełnione były wspaniałymi atrakcjami prowadzonymi przez doświadczonych instruktorów.

Pierwszy dzień uczestnicy rozpoczęli budową szałasów, rozpalaniem ognisk, nauką pierwszej pomocy oraz wieloma zabawami integracyjnymi, były m.in. zawody, pole minowe, przeciąganie sznura, łamigłówki na wielkich planszach, twister, mega puzzle. Wieczorem odbyły się podchody oraz ognisko z kiełbaskami.

Następnego dnia uczniowie mieli okazję zagrać w unihokeja, siatkówkę, piłkę nożną w specjalnych strojach, ale także wziąć udział w prawdziwych walkach sumo , zagrać w wielkie warcaby i dwa ognie. Po południu odbyły się zajęcia na strzelnicy i ściance wspinaczkowej. Uczniowie wspinali się także na jak najwyższą wieżę , którą sami układali ze skrzynek. Wieczorem odbyła się kolejna gra.

Ostatni dzień minął równie miło: w parku linowym oraz na zorbingu. Uczniowie i nauczyciele wracali do domu bardzo zadowoleni, gdyż wycieczka spełniła wszelkie oczekiwania i była bardzo udana.

Zdjęcia z wycieczki można obejrzeć tutaj.