Przyjmujemy ZGŁOSZENIA do VI Wojewódzkiego Konkursu Polskiej Piosenki

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 7-8 szkół podstawowych województwa pomorskiego
do udziału w VI Wojewódzkim Konkursie Polskiej Piosenki.

Data finału to 24 maja 2024.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:

– wypełnienie formularza on-line (jeżeli nauczyciel/rodzic zgłasza więcej osób to dla każdego uczestnika należy wypełnić formularz osobno)

Link do formularza: tutaj.

– wysłanie wiadomości e-mail, w której jako załącznik należy dodać nagranie, na którym uczestnik wykonuje dowolny utwór

*wystarczy 1 minuta nagrania i może być wykonane kamerą z telefonu komórkowego, nie ma znaczenia jakość nagrania, musi być słyszalny wokal uczestnika i widoczna twarz

*nagranie nie będzie udostępniane, posłuży jedynie do weryfikacji tego etapu

*nie musi, ale może być to utwór finałowy

* utwór może być wykonany a cappella, z podkładem lub z instrumentem

*nazwa pliku to imię i nazwisko ucznia

Należy wypełnić formularz oraz wysłać plik z nagraniem najpóźniej do 15 kwietnia 2024 na adres: alolingwista@gmail.com. Jeżeli załącznik będzie zbyt duży do przesłania e-mailem można udostępnić go na dowolnym dysku. W razie problemów prosimy o kontakt.