Próbna Matura z Operonem 2015

Próbna Matura z Operonem i Gazetą Wyborczą to akcja, w ramach której przeprowadzony zostanie próbny egzamin maturalny dla uczniów liceów i techników w całej Polsce.

Arkusze egzaminacyjne z 10 przedmiotów są opracowywane przez doświadczonych egzaminatorów, dzięki czemu umożliwiają rzetelne sprawdzenie wiedzy i przygotowanie do realiów prawdziwego egzaminu dojrzałości.

Próbny egzamin organizowany jest od 2007 roku. Co roku przystępuje do niego 70% uczniów z klas maturalnych, w tym także uczniowie naszej szkoły.

Aby wiernie oddać atmosferę egzaminu maturalnego, Próbna Matura z Operonem odbywa się we wszystkich szkołach w tym samym terminie, 24-27 listopada 2015.

Próbna Matura z języka angielskiego w bieżącym roku szkolnym została objęta patronatem British Council.

Harmonogram edycji 2015. Więcej informacji o akcji na stronie egzaminy.operon.pl.

terminarz