Relacja oraz wyniki rywalizacji podczas DNIA OTWARTEGO

27 kwietnia 2017 odbył się w naszej szkole DZIEŃ OTWARTY.

Odwiedzili nas uczniowie z różnych, gdańskich gimnazjów. Mieli okazję wziąć udział w wielu warsztatach oraz pokazach naukowych i nie tylko. Mogli także samodzielnie wykonać pamiątki i pograć w gry planszowe. Obecne atrakcje to również Escape Room (matematyczny oraz geograficzny) i quizy językowe.

Podczas wykonywania wszystkich aktywności gimnazjaliści zbierali pieczątki na specjalnie przygotowanej mapie. Pod koniec zostały wylosowane nagrody.

Rywalizację wygrali uczniowie: Grzegorz Baran z Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku oraz Hubert Wilarski i Piotr Kopeć z Gdańskiego Gimnazjum ?Lingwista? im. Hymnu Narodowego. SERDECZNIE GRATULUJEMY! Zapraszamy po odbiór nagród do budynku naszego liceum, po 8 maja, w godzinach 10-15.

Zdjęcia z dnia otwartego można obejrzeć tutaj.