?Our democratic Europe? w Danii

?Our democratic Europe? to międzynarodowy projekt unijny, zapoczątkowany przez biblioteki z Danii, Holadnii, Belgii i Polski. Zrzesza on młodych ludzi z czterech wyżej wymienionych państw, by wspólnie omawiali najbardziej palące problemy dzisiejszej Europy. Każde z seminariów ma na celu rozwój i edukację uczestników na wielu płaszczyznach, takich jak: kreatywność, prezentacja na forum, praca w grupie oraz, oczywiście, doskonalenie języka angielskiego i zacieśnianie międzynarodowych więzi i współpracy.

W dniach 11-14 listopada 2017 odbyło się trzecie już spotkanie ?Ode?, tym razem w Danii. Licealiści z duńskiego liceum w Holstebro przyjęli zagranicznych gości z niesamowitą uprzejmością i zapewnili wyjątkowe atrakcje. Tematem tego seminarium było elastyczne i niewyczerpalne w interpretacjach słowo: ?innowacja?. Wśród nich znalazła się wycieczka do ?Lego House?, występ miejscowego chóru, odwiedzenie miasta Viborg i tworzenie własnych filmów animowanych, wizyta w miejscowym centrum kulturalnym, karaoke, próba sił w skateparku i tworzenie graffiti, a nawet uroczysta noc rozdania Oscarów.

Ponadto uczestnictwo w wielu debatach i tworzenie niezliczonych pomniejszych projektów, a wszystko to w przemiłej atmosferze nowoczesnej biblioteki.

Kilka zdjęć z wyjazdu w galerii.

Scroll to Top