Nasza Uczennica Ada Piotrowska na podium Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki !!!

W sobotę 10 grudnia 2016 roku w Centrum Sztuki Współczesnej ?Łaźnia? w Gdańsku odbył się X Ogólnopolski Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży im. Teatrzyku Bim-Bom. Konkurs odbywał się w kilku kategoriach wiekowych. Naszą szkołę godnie zaprezentowała wokalistka Ada Piotrowska ? uczennica klasy drugiej, w kategorii wiekowej 15-19 lat. Zaśpiewała utwór ?Czarne Perfumy?. Widownię zasilili wierni fani, czyli nasi uczniowie i nauczyciele, wraz z Panią Dyrektor.

Ogółem w konkursie wzięło udział ponad stu uczestników. Ada została laureatką i wystąpiła ponownie w niedzielę, 11 grudnia 2016 roku, w Cappella Gedanensis w Gdańsku.

Zdobyła III miejsce (nagroda Prezydenta Miasta Gdańska) oraz została dodatkowo nagrodzona przez Dyrektora Teatru Otwartego i zaproszona na specjalny recital. Otrzymała również pochwałę jednego z Jurorów konkursu.

Nie trzeba chyba wspominać, że jest to ogromny sukces. Ada wykazała bardzo wysoki poziom wykonawczy i dla nas to ona jest główną zwyciężczynią.

Serdecznie Ci Ada gratulujemy, jesteśmy bardzo dumni, że jesteś wśród nas, i życzymy kolejnych sukcesów, nie tylko wokalnych! 🙂

Zdjęcia z konkursu można obejrzeć tutaj.

Scroll to Top