Mikołajkowy Festyn na Placyku Jacka Malczewskiego

5 grudnia 2015 roku na Placyku Jacka Malczewskiego, który znajduje się tuż przy siedzibie organu prowadzącego naszą szkołę, już po raz drugi odbył się rodzinny festyn mikołajkowy.

Goście mogli wziąć udział w warsztatach rękodzieła Świętego Mikołaja, samodzielnie upiec i ozdobić świąteczne babeczki czy wykonać ozdoby choinkowe.

Ci, którzy nie mieli talentów plastycznych, mogli zaopatrzyć się w przepiękne ozdoby choinkowe i inne świąteczne dekoracje w sklepiku z rękodziełem. Twórcami ozdób byli podopieczni fundacji ?Świat wrażliwy? oraz uczniowie i słuchacze Gdańskich Szkół ?Lingwista?.

Na dzieci czekały kucyki, loteria fantowa, spotkanie z Mikołajem oraz występy uczniów Gdańskich Szkół ?Lingwista?, w tym także naszych licealistów.

Zdjęcia z festynu można obejrzeć tutaj.