Mikołajki w ALO

Cudowny dzień pod nazwą Mikołajki w ALO, który odbył sie dnia 07.12.2015 przygotowali najlepsi i najśmieszniejsi uczniowie klasy 3, czyli Agata Jowanowska, Alicja Nikitin oraz Rafał Selke (pseudonim artystyczny Kenneth Jenner), z pomocą kochanej Pani Natalii Murowanieckiej.

Uczniowie wprowadzili nas do świątecznej krainy świętego Mikołaja, klimat prawie jak na biegunie północnym. Przygotowali film w języku angielskim, który opowiadał historie świętego Mikołaja, oczywiście jak można się było spodziewać – było to w formie kabaretowej. Wszyscy się świetnie bawili.

Kontynuując program świąteczny, przygotowali kilka konkursów. Uczestnicy musieli dobrać się w grupy. Konkursy polegały na rysowaniu świętego Mikołaja z zamkniętymi oczami (pomijając grupę Milenki, która narysowała bałwana). Był również konkurs na najlepsze i najbardziej oryginalne przebranie.

Oczywiście były nagrody, nie był to iPhone 6, ale równie fajne słodycze. Konkurs na najlepszy wierszyk także przeszedł pomyślnie. Później uczniowie brali udział w quizie, a na końcu karaoke, które również się udało mimo tego, że piosenki były mało znane (dobraliśmy odpowiedni poziom trudności).

Jury wybrało zwycięzców. Tak właśnie przeżyliśmy mikołajki w naszej wspaniałej szkole. Był to niestety ostatni tak wspaniałe uczczony dzień, ponieważ Agaty, Ali i Rafała już za rok nie będzie. Oklaski dla nich!

Zdjęcia z Mikołajek można zobaczyć tutaj.