Mikołajki na Placyku Malczewskiego

Dnia  6 grudnia 2016 roku, już po raz trzeci na Placyku Jacka Malczewskiego z inicjatywy Zarządu ?Oświata-Lingwista? odbył się charytatywny festyn mikołajkowy, w którym uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i rodzice uczniów Gdańskich Szkół ?Lingwista? oraz okoliczni mieszkańcy dzielnicy Siedlce.

Nasze uczennice z klasy 2 wraz z panią Katarzyną Bielicką wystąpiły w mini recitalu piosenek świątecznych, a Iza w przebraniu białego łabędzia, zachwyciła publiczność występem baletowym.

Wielką atrakcją dla najmłodszych było spotkanie z Mikołajem oraz dwoma kucykami przystrojonymi w rogi renifera.

Na kiermaszu można było nabyć dekoracje świąteczne przygotowane przez uczniów i nauczycieli Szkół ?Lingwista?, a także pyszne ciasta i inne smakołyki. Dochód z ich sprzedaży w całości zasilił budżet rodzinnego domu dziecka.

Zdjęcia z kiermaszu można obejrzeć tutaj.