Konkurs recytatorski pod patronatem Rady Miasta Gdańska i Pałacu Młodzieży im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Dnia 27 kwietnia 2012 r. organizowany jest konkurs recytatorski pod patronatem Rady Miasta Gdańska i Pałacu Młodzieży im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku.

Celem konkursu jest upamiętnienie i przybliżenie twórczości Wisławy Szymborskiej, upowszechnianie poezji i kultury żywego słowa wśród młodzieży, umożliwienie autoprezentacji zdolnym uczniom oraz promowanie Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

Karty zgłoszeniowe dostępne są do odbioru u Pani Sylwii Łuczak. Termin zgłoszenia 20 kwietnia 2012 r.

Zapraszamy uczniów Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego ?Lingwista? do wzięcia udziału.

[attachments]