Konkurs matematyczny „Rok z Gambitem”

Pragniemy poinformować, że rozpoczyna się pierwszy etap konkursu „Rok z Gambitem” ogłoszonego przez Portal matematykawszkole.com.pl .

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych i będzie trwać od 15 października 2015 roku do 15 czerwca 2016 roku. Udział w konkursie jest bezpłatny. Konkurs dzieli się na cztery etapy.

• Etap I – od 15 października 2015 do 15 grudnia 2015
  • Etap II – od 16 grudnia 2015 do 15 lutego 2016
  • Etap III – od 16 lutego 2016 do 14 kwietnia 2016
  • Etap IV – od 15 kwietnia 2016 do 15 czerwca 2016

W każdym etapie należy rozwiązać jedno zadanie. Informacje o Konkursie, a także o sposobie zgłoszenia oraz przesyłania rozwiązań znajdują się na stronie Rok z Gambitem oraz w Regulaminie.
Pierwsze zadanie jest już znane. Kolejne będą się pojawiać wraz z następnymi etapami. Treści zadań będą widoczne do 15 czerwca 2016, można więc zgłaszać się do tego konkursu aż do ostatniego dnia jego trwania.

Zadania są punktowane. O zwycięstwie uczestnika decyduje liczba uzyskanych punktów. Do walki o nagrody dopuszczone zostaną osoby, które nadeślą rozwiązania wszystkich 4 zadań.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

• MIEJSCE I – Smartfon
  • MIEJSCE II – Gra logiczna
  • MIEJSCE III – MP3 Player

Dodatkowo każda z nagrodzonych osób otrzyma bezpłatny dostęp do części materiałów edukacyjnych zamieszczonych na portalu www.matematykawszkole.com.pl na cały rok szkolny 2016/2017!
Dostęp do tych samych materiałów edukacyjnych na portalu otrzyma również szkoła, którą reprezentuje nagrodzony uczeń.