Konkurs na ?Logotyp? Kampanii ?Miejsca Pamięci Narodowej w województwie pomorskim?

Podajemy do wiadomości, że Wojewoda Pomorski ogłosił konkurs na ?Logotyp? Kampanii ?Miejsca Pamięci Narodowej w województwie pomorskim? z okazji 96. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Konkurs jest zorganizowany dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, których do konkursu zgłasza dyrektor szkoły w terminie do 16 października 2014 r.

Prace konkursowe dotyczą stworzenia ?logotypu? Kampanii promującej miejsca pamięci narodowej, pomników, cmentarzy lub grobów wojennych, ale również innych miejsc, obiektów
i przedmiotów mających znaczenie historyczne, kulturowe lub związane z tradycjami lokalnymi.

Praca konkursowa może być przygotowana w formie dowolnej (np. logo graficzne, logo rysunkowe, kolaż).

W załączeniu regulamin konkursu.