🗺️🌍 Uczniowie klas 2a i 3a w ramach lekcji geografii uczestniczyli w Kolosach w Polsat Plus Arena Gdynia.
Podczas wydarzenia wysłuchali inspirujących historii podróżników – m.in. o rowerowej wyprawie przez Europę liczącej ponad 10 500 km, podróży tuk tukiem przez Pakistan i Iran, dzikiej przyrodzie Botswany oraz ekspedycji do kolumbijskiej dżungli.
To była wyjątkowa lekcja geografii i ogromna dawka podróżniczej inspiracji 🙂
Opiekunowie: Bartosz Korinth, Natalia Murowaniecka




