Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej 📡🥼

Uczniowie ostatnich klas ALO, zainteresowani dalszym kształceniem na uczelni technicznej, odwiedzili Politechnikę Gdańską w ramach Dnia Otwartego. 

Była to doskonała okazja, aby poznać ofertę edukacyjną, zwiedzić kampus, obejrzeć wybrane laboratoria, spotkać się z wykładowcami i studentami PG.

Dla naszych tegorocznych Maturzystów, dzień powitania wiosny, to dobry moment by pomyśleć o wyborze wyższej uczelni i kierunku studiów.

Może to będzie Politechnika Gdańska…?

Scroll to Top