Jurorzy VI Wojewódzkiego Konkursu Polskiej Piosenki

Już 24 maja 2024 odbędzie się

VI WOJEWÓDZKI KONKURS POLSKIEJ PIOSENKI.

Aż 32 wokalistów zawalczy o tytuły laureatów

w Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej.

Oceniać ich będą profesjonalni Jurorzy:

 

Ola Kotłowska – od 15 lat nauczyciel muzyki w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wejherowie, a także wieloletni instruktor nauki gry na gitarze, ukulele i fortepianie w Wejherowskim Centrum Kultury. Od 2015 roku Muzykoterapeuta w przedszkolu specjalnym w Wejherowie. W 2018 roku otrzymała nagrodę Prezydenta Wejherowa za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Działa również na scenie muzycznej komponując muzykę i pisząc teksty. Zespół powstał z inicjatywy Oli w 2016 roku i tworzy muzykę w klimatach około-rockowych. Piosenki zespołu można znaleźć na fanpage’u zespołu lub YouTube. Zespół koncertował nie tylko w Polsce, ale również na Wyspach Brytyjskich w Watford razem z Pawłem Małaszyńskim na jednej scenie. Na pamiątkę koncertu w Anglii powstała piosenka Londyn. Jeśli czas pozwoli Ola próbuje swoich sił w aktorstwie. Na swoim koncie ma kilka produkcji filmowych i reklamowych. Dusza artystyczna, która ciągle poszukuje nowych doświadczeń w przestrzeni artystycznej i motoryzacyjnej. Oprócz muzyki uwielbia wędrówki po górach, wycieczki rowerowe, jazdę swoim motocyklem i leśne spacery ze swoim psem. Ola pełniła funkcję jurora w wielu projektach i konkursach muzycznych. Zasiada w składzie jury od początku istnienia Wojewódzkiego Konkursu Polskiej Piosenki.

Agata Joanidis – absolwentka Szkoły Muzycznej I st. im. Grażyny Bacewicz w Gdańsku oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Lingwista im. Hymnu Narodowego. Od 8 roku życia co chwila chwyta za nowy instrument – flet poprzeczny, pianino, ukulele, perkusja i wokal. Od kilku lat DJ’ka nie tylko w klubach ale i na TikToku, gdzie możecie znaleźć jej sety i bawić się w różnego rodzaju zestawienia i pytania na temat utworów z całego świata. Z jej twórczością możecie się również zapoznać na Insta i Facebook’u.

 

Jakub Suchecki – aktor, instruktor teatralny, improwizator, konferansjer, kabareciarz, trener kreatywnego myślenia. Absolwent Wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Gdańskim oraz Studia Aktorskiego LART w Krakowie. Od 2013 roku związany z Odyseją Umysłu – konkursem kreatywnego myślenia. W Odysei zdobył wszystko: Mistrzostwo, Wicemistrzostwo Świata, po kilka razy Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski. Od lat działa w improwizacji teatralnej. Wraz ze swoimi grupami impro występował po całej Polsce na największych festiwalach. Prowadził liczne gale, między innymi na Uniwersytecie Gdańskim, Politechnice Gdańskiej czy też dla prywatnych firm. Uczy dzieci oraz młodzież teatru w Gdańskiej Szkole Artystycznej. Członek Kabaretu Pomoże, którego twórczość możecie znaleźć na YouTube, Facebook’u, Insta oraz Tik-toku.

 

Artur Wolaniecki – wokalista, gitarzysta, producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, aranżer, inżynier miksu. Swoją przygodę rozpoczął w wieku 7 lat, kiedy nauczył się pierwszych nut granych na gitarze klasycznej. W 1997 roku dołączył do pierwszego zespołu Kerbsi jako gitarzysta i wokalista. Po rozpadzie Kerbsów, w 2004 roku założył z 3 przyjaciółmi zespół Majestic grający energiczną mieszankę rocka, reggae i ska. Zagrali oni dotychczas ponad 600 koncertów na żywo z autorskim materiałem. Od 4 lat Artur jest frontmanem zespołu. W tym roku obchodzą 20-lecie grania na scenie. Właśnie pracują nad trzecią płytą długogrającą, która ukaże się już w tym roku. Z ich twórczością możecie zapoznać się na Youtube, Facebook’u oraz Insta.

Scroll to Top