Halloween w ALO, czyli ALOween

Dnia 30 października 2015 uczniowie ALO, podzieleni na 4-5 osobowe grupy, wzięli udział w różnych konkursach i zabawach z okazji Halloween (ALOween).

Pierwszą konkurencją było odgadnięcie co znajduje się w magicznym i strasznym pudełku. Można było tam znaleźć naprawdę przerażające przedmioty!

Kolejnym zadaniem było stworzenie Mumii za pomocą papieru toaletowego oraz wybranej osoby z grupy. Nikt jednak nie przewidział, że ta niewinna zabawa ma drugie dno! Każda grupa musiała jak najszybciej przenieść swoją Mumię do grobowca ? czyli na nasz szkolny strych. Wyścig przez sale, ławki i wąskie schody trwał niespodziewanie krótko i spowodował więcej śmiechu niż strachu. 🙂 Jednak wszystkie Mumie dotarły na miejsce!

Kolejna konkurencja polegała na dobudzeniu ?śpiącego Dziadka?. Ostatnim zadaniem było wydrążenie jak najbardziej kreatywnej i strasznej dyni. Wszystkie grupy podołały temu zadaniu.

W międzyczasie dodatkowo został rozstrzygnięty konkurs na najlepsze przebranie halloweenowe. Wygrali Ania Madeńska i Rafał Selke.

Zawody grupowe wygrał zespół w składzie: Agata Jowanowska, Alicja Nikitin, Martyna Piórkowska, Rafał Selke i Janek Skrzyński.

Wszystkie konkurencje, nagrody oraz przystrojoną salę przygotował Samorząd Szkolny wraz ze swoim opiekunem ? p. Natalią.

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj.