Dzień Poezji

Dnia 29.03.17r. uczniowie klasy 2 mieli okazję uczestniczyć w międzyszkolnym konkursie bibliotecznym organizowanym przez II liceum Ogólnokształcące w Gdańsku, we współpracy z XX Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: recytatorskiej i poezji śpiewanej Edwarda Stachury pt. ?Dla wszystkich starczy miejsca..? z okazji Światowego Dnia Poezji.

Naszą szkołę wspaniale reprezentowała niezawodna Ada Piotrowska recytując fragmenty wiersza Edwarda Stachury „Kropka nad Ypsylonem”. Zdobyła wyróżnienie, choć dla nas zajęła pierwsze miejsce!
OGROMNE GRATULACJE ADA! 🙂

Pod koniec uroczystości zostali nagrodzeni wszyscy laureaci, ale nie zabrakło także podziękowań dla wszystkich uczestników oraz nauczycieli.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak świetnym wydarzeniu. Jest to inicjatywa godna naśladowania!
Zdjęcia z konkursu można obejrzeć tutaj.