?Demokracja – dodaj do ulubionych?

Grupa uczniów z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego ?Lingwista? wraz z nauczycielem historii Panem Jakubem Gawłem weźmie udział w konkursie popularyzującym demokrację pt. ?Demokracja-dodaj do ulubionych?. Organizatorami jest Zespół Szkół Ogólnokształcących nr.6 oraz Europejskie Centrum Solidarności. Uroczysta inauguracja odbędzie się 6 czerwca, a prace nad projektem potrwają do 30 kwietnia 2012 roku. Szkołę reprezentują:

1. Magda Kolińska
  2. Alina Krzoska
  3. Dominika Kulka
  4. Izabela Raszeja
  5. Marcin Arent

Zadaniem uczestników Konkursu jest stworzenie i realizacja obywatelskiego projektu służącego demokracji, a celem Konkursu jest wzmacnianie aktywności młodzieży, kształtowanie postaw obywatelskich i propagowanie zasad demokratycznych we współczesnym świecie. Naszej drużynie życzymy powodzenia i wytrwałości w realizacji założonych celów.