Bezpłatne warsztaty poświęcone tematyce wystąpień publicznych na Uniwersytecie Gdańskim

Mamy przyjemnplakataodość poinformować, że 29 listopada 2014 roku na Wydziale Nauk Społecznych odbędą się wyjątkowe warsztaty poświęcone tematyce wystąpień publicznych, argumentacji i sztuce debatowania.

Spotkanie to skierowane jest do wszystkich osób, które chciałyby poprawić swoje umiejętności w dziedzinie komunikacji, a w szczególności do studentów
i uczniów szkół średnich.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12.00 i będzie miało miejsce w sali D201.

Projekt jest dofinansowany w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie aod.evenea.pl, a każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający nabytą wiedzę.
Umiejętności z zakresu komunikacji międzyludzkiej stanowią obecnie podstawę do budowania postaw obywatelskich, a ponadto są cenione zarówno przez pracodawców, jak i w codziennym życiu.

Podczas warsztatu poruszone zostaną między innymi następujące zagadnienia:
– metody radzenia sobie ze stresem
– sposoby na przygotowanie wystąpienia
– techniki zwiększania pewności siebie
– sztuka argumentacji
– zasady brytyjskiej debaty parlamentarnej

Oprócz części teoretycznej przewidujemy szereg ćwiczeń i zadań, które ułatwią uczestnikom zastosowanie nabytej wiedzy w praktyce. Całość wzbogacona będzie o przydatne wskazówki oparte na osobistych doświadczeniach prowadzących.

Warsztat poprowadzą członkowie klubu ?Convertum? (Uniwersytet Gdański) – Andrzej Skiba
i Tomasz Solarski.