Relacja z wycieczki integracyjnej do Załakowa

W dniach 27-29 września 2017 uczniowie ALO wyjechali na wspólną wycieczkę integracyjną do malowniczej miejscowości Załakowo.

Wszystkie zajęcia były prowadzone przez przeszkolonych Instruktorów SENSEI.

Nie zabrakło zajęć alpinistycznych, torów przeszkód i wielu zabaw integracyjnych, a także musztry oraz nocnych wycieczek z dzikami.

Uczniowie mieli okazję nauczyć się jak rozpalić ognisko oraz jak poradzić sobie w lesie. Każdy uczestnik mógł także postrzelać z broni sportowej. Odbył się również Turniej Samurajów.

A ostatniej nocy hucznie świętowaliśmy urodziny jednego z uczestników ? Tomka z klasy 1.

Wszystkiemu towarzyszyła miła atmosfera. Był także czas na rozmowy i rywalizację przy kręglach i bilardzie oraz wspólną zabawę na dyskotece. Uroku dodawały piękne jezioro i las.

Zdjęcia z wycieczki można obejrzeć tutaj.