Zadzwoń: 58 300 06 05 - Mail: alo@oswiatalingwista.eu

DYREKTOR SZKOŁY

ania_pancer

Anna Pancer

WYCHOWAWCY

ona

Małgorzata Nehring

Klasa 1a

ona

Anna Krajewska

Klasa 1b

Sylwia Łuczak - Jagieła

Klasa 2a

Natalia Murowaniecka

Klasa 3a

NAUCZYCIELE

Monika Czerniak

m.czerniak@oswiatalingwista.eu
Religia

Alicja Kuźma

a.kuzma@oswiatalingwista.eu
Język polski, klasa 1 i 2

ona

Żaneta Kaflińska

z.kaflinska@oswiatalingwista.eu
Język polski, klasa 3

Katarzyna Bielicka

k.bielicka@oswiatalingwista.eu
Język angielski

Łukasz Świniarski

l.swiniarski@oswiatalingwista.eu
Języka angielski

ona

Emilia Laskowska

e-mail
Język angielski

Bożena Klein

b.klein@oswiatalingwista.eu
Język niemiecki

ona

Małgorzata Dalla Bella

e-mail
Język francuski

ona

Karolina Skowerska-Woloszczuk

e-mail
Język hiszpański

Anna Pancer

a.pancer@oswiatalingwista.eu
Historia, Wiedza o kulturze

ona

Anna Krajewska

a.krajewska@oswiatalingwista.eu
Biologia, Przyroda

ona

Marzena Kowalczyk

e-mail
Edukacja dla bezpieczeństwa

Sylwia Łuczak - Jagieła

s.luczak@oswiatalingwista.eu
Chemia, Przyroda

Sebastian Ropel

s.ropel@oswiatalingwista.eu
Geografia, Przyroda

ona

Halina Pękalska

e-mail
Fizyka, Przyroda

Natalia Murowaniecka

n.murowaniecka@oswiatalingwista.eu
Matematyka, Informatyka

on

Jacek Poręba

e-mail
Historia

on

Marcin Szczepan

e-mail
Wiedza o społeczeństwie

ona

Monika Kruk

Podstawy przedsiębiorczości,
Ekonomia w praktyce

on

Jarosław Świerkowski

e-mail
Informatyka, Wychowanie fizyczne

ona

Marzena Nieczuja-Urbańska

m.nieczuja@oswiatalingwista.eu
Zajęcia artystyczne, Warsztaty teatralne

ZAJĘCIA DODATKOWE

on

Damian Domański

Język łaciński

ona

Karolina Futyma

Rysunek i malarstwo,
Historia sztuki

Zajęcia kształcenia indywidualnego prowadzą nauczyciele akademiccy Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej oraz Ateneum – Szkoły Wyższej w Gdańsku

Wróć na górę