JURORZY I SPONSORZY KONKURSU PIOSENKI

Miło nam poinformować, że udało się nawiązać współpracę z naprawdę wspaniałymi ludźmi, którzy postanowili wesprzeć nasz konkurs piosenki! Finansowo, ale również osobiście.

Pragniemy przedstawić JURORÓW:

Aleksandra Kotłowska – muzyk, uczy muzyki w szkole Społecznej w Wejherowie,  a także gry na gitarze w Filharmonii Wejherowskiej. Jest muzykoterapeutą w przedszkolu specjalnym w Wejherowie. Ma swój zespół. Ich najnowszy numer można usłyszeć tutaj.

Weronika „Veira” Gabryelczyk – młoda kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów studiująca wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej im. S. Moniuszko. Swoje umiejętności kompozytorskie oraz wokalne od kilku lat rozwija również w Londynie pod okiem trenera wokalnego Joshua Alamu znanego ze współpracy z The Voice of UK, Louisa Johnson, Dua Lipa czy Little Mix. Tworzy projekt pod pseudonimem Veira. Dwa lata z rze?du gos?ciła na bezopłatku w fortach kleparz organizowanego przez Grzegorza ?Ornette? Ste?pnia basisty Oddziału Zamknie?tego. Wspierała WOS?P w tym roku wyste?pem w Sopocie (sfinks 700). Uczestniczka ostatniej reedycji Polskiego Idola. Jednego z ostatnich singli można posłuchać tutaj.

Sara Kaczmarek ? wokalistka studiująca na Akademii Muzycznej im. S. Moniuszko wokalistykę jazzową.  Śpiewa w chórze NoSaints oraz w różnych projektach muzycznych m.in. Kaczmarek&Książek. Uczy także śpiewać innych.  Jednego z wykonań muzycznych Sary można posłuchać tutaj.

Artur Wolaniecki ? gitarzysto-wokalista zespołu Majestic. Na co dzień inżynier konstruujący drogi. Zajmuje się muzykowaniem i produkcją nagrań.  W wolnych chwilach wędkuje w poszukiwaniu drapieżników 😉 Jednego z najnowszych utworów zespołu Majestic można posłuchać tutaj.

Przedstawiamy również naszych SPONSORÓW:

Południk 18 – to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pyszne desery i aromatyczne herbaty – a to wszystko w otoczeniu opowieści z podróży. Jeśli szukacie miejsca, które zainspiruje Was do realizacji swoich marzeń koniecznie zajrzyjcie na ul. Garncarską i przekonajcie się, że Wasze marzenia są w zasięgu ręki! Wystarczy tylko chcieć 🙂 A jeśli szukasz odpoczynku po ciężkim dniu w pracy lub spokojnego miejsca na spotkanie ze znajomymi w Południku 18 powitają Cię z otwartymi rękoma 🙂 Tam skosztujesz aromatycznej kawy i zachwycisz się przepysznymi ciastami.

Piekarnia ? Cukiernia Pellowski – firma jest rzemieślniczą firmą rodzinną, funkcjonującą od 88 lat, w tym od 65 w historycznym centrum Gdańska, przy ul. Podwale Staromiejskie 82. Członek Cechu Piekarzy i Cukierników, stowarzyszony w Pomorskiej Izbie Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku. Produkcja piekarnicza i cukiernicza oparta jest na tradycyjnych oraz własnych, wypróbowanych recepturach.

Studio Piaskownica – studio fotografii rodzinnej, dziecięcej i noworodkowej. Sesje wykonywane są na terenie Trójmiasta i okolic. Zdjęcia są wykonywane w plenerze, w waszych domach oraz w studiu. Polecamy tę profesjonalną firmę!

KONKURS JUŻ W NAJBLIŻSZY WTOREK! O godzinie 10.00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 🙂