Wymiana młodzieży (Holandia) w ramach projektu ?Our Democratic Europe?

W dniach 18-21 maja 2017 dwie nasze uczennice pod opieką nauczycielki j. angielskiego wzięły udział w seminariach w Middelburgu (Holandia) w ramach projektu „Our Democratic Europe”.

Uczniowie, którzy przystąpili do projektu byli zakwaterowani u swoich rówieśników z Holandii. W seminariach uczestniczyli również uczniowie z Belgii i Danii. Była to doskonała okazja do nawiązania ciekawych znajomości.

Seminaria odbywały się w języku angielskim i rozprawiały na temat szeroko pojętej ochrony środowiska w Europie. Pomiędzy częściami warsztatowymi, podczas których młodzi dyskutowali i rozpracowywali temat w grupach, uczniowie mieli okazję zwiedzać miasto i spędzać wolny czas na plaży. Było to drugie z cyklu czterech spotkań w ramach projektu.

Zdjęcia z wymiany można obejrzeć tutaj.

Scroll to Top