Wyjazd edukacyjny do Brukseli

W ostatnim tygodniu maja nasi uczniowie wzięli udział w edukacyjnym wyjeździe do Brukseli. Wycieczka została zorganizowana przez naszego nauczyciela języka francuskiego – Pana Tomasza Kowalskiego, dzięki któremu uczniowie mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności językowe, a także obcować przez tydzień z kulturą Belgii. Wyjazd obfitował w liczne atrakcje – uczniowie brali udział w zajęciach językowych oraz zwiedzali piękną Brukselę. W programie były m.in. wizyta w Królewskim Muzeum Sztuk Pięknych, Muzeum Designu, Muzeum Historii Europy, słynnym Atomium, a także wystawa poświęcona Małemu Księciu i oczywiście wizyta w Parlamencie Europejskim.  Uczniowie byli przez tydzień goszczeni w kamienicy Pani Mari?, dzięki której mogli uczestniczyć w wieczornym klubie filmowym i wybrać się na spektakl do pobliskiego teatru De Poche. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni i zainspirowani kulturą Belgii :).

Scroll to Top