Wycieczka profilowa rozszerzenia biologiczno-chemicznego 🦠🧪

Wycieczka profilowa rozszerzenia biologicznochemicznego 🦠🧪
Kolejna edycja dwudniowej wycieczki profilowej do Torunia, tym razem dla uczniów klasy 1a i 3c, za nami 🧳🤎🍭
Podczas tegorocznej edycji uczniowie między innymi:
🦠w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy wcelili się w biotechnologów w warsztatach bioloicznych pt.: Enzymy, katalizatory życia,
🏫 w Muzeum Dom Mikołaja Kopernika obejrzeli seans 3D nt.: Początek Wszechświata, a podczas zwiedzania Muzeum mogli poczuć się  jak młody Mikołaj Kopernik,
💒 w Teatrze Horzycy uczestniczyli w interesującym i dynamicznym spektaklu pt.: Na ostrzu noża”,
🧜‍♂️ w Domu Legend Toruńskich warsztatowo zapoznali się z historią miasta,
🏫 także na zwiedzanie Starego Miasta i zakup słodkich pamiątek w Fabryce Cukierniczej Kopernik 🤎 oraz Manufakturze Cukierków🍭 znalazł się czas.
Oczywiście wszystko pod czujnym okiem Pani Lidii i Pani Agnieszki 🎉
Scroll to Top