Wycieczka na Hel 馃Ν

Uczniowie klasy 1a i 3c biol-chem wraz z paniami: Agnieszk膮 Juszkiewicz i Lidi膮 Stachowicz wybrali si臋 do Stacji Morskiej na Helu. Uczestniczyli tam w pokazie karmienia fok, wyk艂adach dotycz膮cych 偶ycia i budowy olbrzym贸w morskich oraz zanieczyszczenia w贸d plastikiem.
Na zaj臋ciach ornitologicznych uczyli si臋 m. in. rysowania kaczki lod贸wki.
Mimo wietrznej pogody, wszyscy wr贸cili zadowoleni.

Scroll to Top