Warsztaty w Przedsiębiorstwie LPP S.A. – marka Cropp.

Dnia 15 stycznia 2024 klasy 3a i 3b dzięki ogromnej uprzejmości naszej absolwentki Marii Zalewskiej miały okazję uczestniczyć w specjalnie przygotowanych warsztatach w Przedsiębiorstwie LPP S.A. – marka Cropp.

Uczniowie mieli okazję poznać jak pracują projektanci i kupcy w branży odzieżowej. Mogli dowiedzieć się od czego dokładnie rozpoczyna się projekt danego produktu. Dowiedzieli się jaka jest różnica między dzianiną i tkaniną oraz jaki wpływ na całą produkcję ma praca zespołowa, a także gdzie odbywa się przygotowywanie materiałów.

Uczniowie również mieli okazję wyrazić swoją opinię na temat produktów oraz podyskutować z projektantami konkretnych produktów dla działu tkanin, dzianin i akcesoriów.