Pożegnanie naszych tegorocznych absolwentów

28.04 pożegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów. Uczniowie klasy 3a i 3b pod opieką Pani Oli i Pana Wojtka przygotowali wielką galę rozdania nagród, podczas których naszym maturzystom zostały wręczone statuetki w takich kategoriach jak „klasa największych mędrców” czy „klasa największych imprezowiczów”.

Wspólnie wspominaliśmy cztery lata nauki, wycieczki oraz niezapomnianą studniówkę, oglądając przygotowany pokaz zdjęć, natomiast nasi nauczyciele w jednym z materiałów filmowych opowiadali z kolei o swoich wspomnieniach związanych ze zdawaniem egzaminu dojrzałości. Na koniec uczniowie odebrali upragnione świadectwa dojrzałości oraz dyplomy i nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce. Życzymy naszym absolwentom pomyślności i realizacji wyznaczonych sobie celów, będziemy za Wami tęsknić!

 

Scroll to Top