Młodzieżowe Spotkania z Medycyną ? styczeń 2018

W styczniu już tradycyjnie uczniowie klasy 1a z wychowawcą Małgorzatą Nehring oraz nauczycielką biologii Anną Krajewską uczestniczyli w wykładach w ramach Młodzieżowych Spotkań z Medycyną. Wydarzenie odbyło się 23 stycznia 2018 roku w Atheneum Gedanense Novum. Spotkanie otworzyły Faustyna Kowalkowska i Magdalena Wandtke z Zespołu Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni, które przygotowały wykład pt. ?Nowe metody walki z nowotworami?. Mgr Klaudia Suligowska z Zakładu Prewencji i Dydaktyki GUMed wygłosiła wykład na temat ?Wyniki badań stanu zdrowia dzieci i młodzieży Pomorza?, a dr hab. Jolanta Wierzba, ordynator Oddziału Patologii Wieku Niemowlęcego Katedry i Kliniki Pediatrii, Hematologii, Onkologii GUMed przedstawiła młodzieży prezentację pt. ?Magiczne dzieci z zespołem Downa?. Wydarzenie jak zwykle cieszyło się dużym zainteresowaniem trójmiejskiej młodzieży.

Zdjęcia dostępne są na stronie GUMed – odnośnik

Scroll to Top