Międzynarodowy Dzień Liczby Pi

Dnia 15. marca 2021 wspólnie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Liczby Pi. 🎉🎉🎉

Uczniowie z Samorządu Szkolnego przygotowali i przeprowadzili prezentację na temat liczby Pi, a także różnego rodzaju łamigłówki i rebusy. Na końcu odbył się quiz.

Serdeczne podziękowania dla członków Samorządu Uczniowskiego, którzy przeprowadzili to wydarzenie 

WYNIKI RYWALIZACJI 🏆🏆🏆

ŁAMIGŁÓWKI I REBUSY:
🥇1. miejsce: Mikołaj K. 2d, Oliwia K. 2d, Bartek B. 2a, Filip R. 2a, Natasza U. 2b, Maja M. 3b, Nikola B. 3a, Amelia O. 3b, Wiktoria Cz. 3b, Daniel S. 3b, Maciej Ch. 3b, Aniela Z. 1a, Daniel Ś. 2e, Klaudia R. 1b, Igor W. 1a, Wiktor J. 2e. Wszystkie osoby otrzymują 6kę z matematyki, wagi 2.
🥈2. miejsce: Salma P. 2d, Wiktoria M. 2d, Olek K. 2b, Dobrochna K. 2c, Mikołaj D. 2c, Marta S. 2a, Weronika P. 2b, Agnieszka Polek 3a, Alexander Ł. 3a, Michalina C. 3b, Weronika U. 3a, Kornelia B. 3b, Szymon S. 3a, Filip J. 1a, Pola J. 1a, Alicja W. 2e, Jacek K. 1a, Julia B. 2e, Michał O. 1a, Oliwia W. 1b, Rozalia D. 1b, Rozalia R. 1b Wszystkie osoby otrzymują 5kę z matematyki, wagi 2.
🥉3. miejsce: Janek W. 2d, Alicja K. 2d, Ewa S. 2d, Asia M. 2a, Dawid M. 2a, Igor Ch. 2a, Julia Ż. 2b, Mateusz G. 2a, Olivia F. 2c, Lucyna R. 2c, Ola Sz. 2c, Daniel G. 3a, Kuba K. 3b, Kuba O. 3a, Lena Ł. 3a, Weronika C. 3a, Ignacy L. 3a, Natalie Sz. 3a, Antek K. 1a, Zosia S. 1b, Matylda P. 1b, Oliwia M. 2e Wszystkie osoby otrzymują plusa z matematyki.

QUIZ:
🥇1. miejsce: Michał O. 1a, Rozalia D. 1b, Róża W. 2d, Oliwia K. 2d Wszystkie osoby otrzymują 6kę z matematyki, wagi 2.
🥈2 . miejsce: Lena B. 1b, Janek W. 2d, Alexandre Ł. 3a, Maciek Ch. 3b, Salma 2d, Ewa S. 2d, Bartek B. 2a, Filip R. 2a, Agata S. 2b, Natasza U. 2b, Maciek Sz. 2a Wszystkie osoby otrzymują 5kę z matematyki, wagi 2.
🥉3 . miejsce: Lena Ł. 3a, Szymon S. 3a, Daniel Ś. 2e, Klaudia R. 1b, Mikołaj D. 2c Wszystkie osoby otrzymują plusa z matematyki.

KONKURS NA ZDJĘCIE:
🥇1. miejsce: Asia M. 2a, Natasza U. 2b, Agnieszka Półtoranos 3a, Filip R. 2a Wszystkie osoby otrzymują 6kę z matematyki, wagi 3 oraz nagrodę materialną.
🥈2. miejsce: Kamila K. 2d Kamila otrzymuje 5kę z matematyki, wagi 3 oraz nagrodę materialną.
🏅Wyróżnienie: Mikołaj K. 2d, Dawid M. 2a Wszystkie osoby otrzymują 5kę z matematyki, wagi 2 oraz nagrodę materialną.

Niestety pozostałe zdjęcia nie mogły zostać ocenione ze względu na błędy w rozwinięciu liczby Pi. Wszystkie pozostałe osoby otrzymują plusa z matematyki za udział.