Konferencja “Nasze Sprawy – Kompetencje Miękkie”

Dnia 24 kwietnia 2024 przedstawiciele naszego Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w Konferencji “Nasze Sprawy – Kompetencje Miękkie”, która odbyła się w budynku Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Samorząd Uczniowski IX Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kolbergera w Gdańsku.

Była to kolejna konferencja z cyklu „Nasze Sprawy”. Celem inicjatywy było rozpropagowanie wśród młodzieży umiejętności stosowania kompetencji miękkich w codziennym życiu.

Podczas konferencji odbyło się 5 paneli, które odpowiadały poszczególnym kompetencjom miękkim: “Praca w zespole”, “Kreatywność”, “Zarządzanie stresem” , “Mediacja” oraz “Wysoka kultura”. Wydarzenie zakończyło się dyskusją z ekspertami na temat kompetencji miękkich.