Debata i wybory nowego składu Samorządu Uczniowskiego ALO

Dnia 14 września 2023 odbyła się pierwsza w historii ALO debata przedwyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego ALO. Udział w debacie wzięli reprezentanci wszystkich klas oraz kandydaci. Całość była transmitowana na żywo, we wszystkich salach. Uczniowie zadawali pytania naszym kandydatom.

Następnego dnia, tj. 15 września 2023 odbyły się wybory. Wszyscy uczniowie ALO mogli zagłosować na swoich faworytów.

W wyborach wzięło udział 134 uczniów. Oddano 130 głosów ważnych i 4 głosy nieważne. Walka była bardzo wyrównana. Wybrano nowy skład Samorządu Uczniowskiego.

Skład SU w roku szkolnym 2023/2024:

1. Iga Burandt 2a
  2. Iga Dołgoruki 2c
  3. Filip Goławski 3a
  4. Emilia Kozłowska 3a
  5. Barbara Kruk 3a
  6. Emilia Preiss 2b
  7. Antoni Stawiński 2a
  8. Wiktoria Zdzińska 2c

Największą liczbę głosów otrzymała Iga Dołgoruki, tym samym uzyskując stanowisko Przewodniczącej SU. Zastępcą okazał się Antek Stawiński, z drugą największą liczbą głosów.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za udział i za zaangażowanie.

Wielkie gratulacje!